Červen 2024

měsíční plán akcí školy

3. června (pondělí) – fotografování tříd TABSG – den 2. (dle počasí – náhr. termín úterý 4.6.)
4. června (úterý) – akce „Glucinium“ z cyklu POKOS pro V.A, dohled PhDr. Varga, Monika Švadlenová
4. června (úterý) – 2. setkání Národního kabinetu matematiky v Praze – Mgr. D. Vondrášková
4. června (úterý) – Předškolní přípravka, od 15:30 v II.A – Mgr. Šádová
5. června (středa) – konference StreTech 2024, ČVUT Praha – dohled Ing. Šnajdr, Ing. Bosáková
5. – 7. června (středa – pátek) – studenti z BRG Rohrbach (Rakousko) na TABSG
6. června (čtvrtek) – seminář „Formativní hodnocení“ v NPI ČB – Mgr. Čejková
6. června (čtvrtek) – okresní kolo turnaje ve fotbale – chlapci II. stupeň ZŠ, dohled Bc. Jansa
7. – 8. června (pátek- sobota) – volby do Evropského parlamentu

10. června (pondělí) – školní přijímací zkouška 2.kolo, od 13:00
12. června (středa) – seminář „Kreativní vzdělávání“ v NPI ČB – Mgr. Čejková
12. června (středa) – setkání ÚPS Tábor MAP IV – PhDr. Švadlenová
13. června (čtvrtek) – tř. výlet – sekunda: Animarium Studio 1, Písek
13. – 15. června (čtvrtek – sobota) – studenti TABSG na BRG Rohrbach (Rakousko)
14. – 17. června (pátek – pondělí) – zahraniční poznávací zájezd Rakousko, výběr žáků, dohled Mgr. Novák, Mgr. Švadlena

17. – 20. června (pondělí – čtvrtek) – studenti z BRG Wels (Rakousko) na TABSG
17. – 19. června (pondělí – středa) – Škola v přírodě, Monínec – pro II.A, III.A, IV.A
18. června (úterý) – závěrečná Pedagogická rada od 13:30
19. června (středa) – tř. výlet – VI.A, prima, sekunda: Obludiště a Zoo Na hrádečku, Horní a Dolní Pěna
19. června (středa) – tř. výlet – VII.A, VIII.A: Cyklovýlet okolo Tábora
19. – 21. června (středa – pátek) – tř. výlet – 3. ročník: Prunéřov, Kadaň, Most
20. – 21. června (čtvrtek – pátek) – tř. výlet – VII.A, VIII.A: Cyklovýlet Třeboň
20. června (čtvrtek) – seminář „Hygienické minimum pro šk. jídelnu“ – online
20. června (čtvrtek) – seminář „Využití přírodních zahrad v předškolním vzdělávání“ v NPI ČB – Lenka Hlavicová
20. června (čtvrtek) – tř. výlet – sekunda: Animarium Studio 2, Písek

24. června (pondělí) – tř. výlet – 1. ročník, kvinta: Český Krumlov
24. – 25. června (pondělí – úterý) – Škola v přírodě, Roudná – pro I.A
24. – 26. června (pondělí – středa) – tř. výlet – kvarta: Český ráj
25. června (úterý) – tř. výlet – 1. ročník, kvinta: pěší výlet po okolí Tábora
25. – 26. června (úterý – středa) – tř. výlet – sexta: Radetice, Bechyně
25. – 27. června (úterý – čtvrtek) – tř. výlet – septima: Křivoklátsko
25. června (úterý) – Den otevřených dveří armády ČR – pro I.A až IV.A a VI.A až VIII.A, primu, sekundu, tercii
26. června (středa) – seminář „Jak učit lépe“ v NPI ČB – Mgr. Duchoslavová, Mgr. Ž. Svobodová
26. června (středa) – tř. výlet – tercie: Táborské městské galerie – program Tvořit galerii
26. června (středa) – tř. výlet – sekunda: Armádní muzeum Žižkov
26. června (středa) – tř. výlet – prima, VI.A: přírodovědné muzeum Semenec
26. června (středa) – realizace zkoušek ÖSD Sprachdiplom – Mgr. Hesová, PhDr. Švadlenová
26. června (středa) – závěrečná porada učitelského sboru
28. června (pátek) – předání vysvědčení a ukončení školního roku

výhled na září:
2. září – 1. školní den 2024/25

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?

Napište nám....