Infoservis školního roku 2022/23

V tomto příspěvku jsme pro vás připravili ten nejdůležitější infoservis novinek, změn, průběhu školního roku – tedy, co nás čeká a kdy budou prázdniny:).

časový rozvrh vyučovacích hodin

0. hodina 7:05 – 7:50
1. hodina 7:55 – 8:40
2. hodina 8:45 – 9:30
3. hodina 9:45 – 10:30
4. hodina 10:40 – 11:25
5. hodina 11:45 – 12:30
6. hodina 12:40 – 13:25
7. hodina 13:30 – 14:15
8. hodina 14:20 – 15:05
9. hodina 15:10 – 15:55

důležité telefonické kontakty

telefon škola: 381 282 830
telefon družina: 734 443 972
telefon jídelna: 736 659 223

důležité e-mailové kontakty

centrální školní: info@tabsg.cz
ředitelka školy: marketa@tabsg.cz
zástupkyně pro ZŠ: sadova@tabsg.cz
zástupkyně pro GYM: musilova@tabsg.cz
zástupce pro GYM: marek@tabsg.cz
IT/Bakaláři: schworm@tabsg.cz

vedení školy a další kontaktní osoby

Zřizovatelka školy: Mgr. Věra Komzáková
Ředitelka školy: PhDr. Markéta Švadlenová
Zástupkyně pro ZŠ: Mgr. Iva Šádová
Zástupkyně pro GYM: Mgr. Jitka Musilová
Zástupce pro GYM: Mgr. Marek Švadlena
Sekretariát: Markéta Šmídová, Veronika Hudková
Účetní: Jiřina Čechová
Nadace: Ing. Jan Komzák
Výchovná poradkyně pro ZŠ: Mgr. Iva Šádová
Výchovná poradkyně pro GYM: Mgr. Jaroslava Drbalová Vondrášková
Vedoucí vychovatelka: Lenka Hlavicová
Vedoucí školní jídelny: Veronika Hudková

adresa školy

Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o., Zavadilská 2472, 390 02 Tábor

třídní učitelé

I.A: Mgr. Ivana Šádová
II.A: Mgr. Jana Bozadžievová
III.A: Mgr. Miluše Štemberková
IV.A: Mgr. Iva Stradová
V.A: Mgr. Winona Svatkovská
prima: Mgr. Simona Domerg
VI.A: Mgr. Kateřina Vorlová
sekunda: Mgr. Pavla Hesová
VII.A: Mgr. Jana Lískovcová
tercie: Mgr. Adéla Dobešová
kvarta: Mgr. Jitka Berková
kvinta: Mgr. Marek Švadlena
2. ročník: Mgr. Tereza Švadlenová
sexta: Mgr. J. Drbalová Vondrášková
3. ročník: Mgr. Zdeněk Novák
septima: Mgr. Lenka Zedníková
4. ročník: Mgr. Vlasta Skalková

kurzy k jazykovým certifikátům

I v tomto školním roce se budete moci připravovat na složení mezinárodních zkoušek různých úrovní, a to jak z angličtiny – nově s rodilým mluvčím z Velké Británie, tak z němčiny:

Sprachdiplom
Cambridgeské certifikáty

nabídka kroužků a zájmových činností

finanční matematika
deskriptivní geometrie
mediální kroužek/školní fotokroužek
školní divadelní kroužek
školní časopis
nepovinné jazyky – francouzština, italština
kroužky v rámci základní školy
laboratorní práce
šachový kroužek

organizace školního roku 2022/23 - 1. pololetí

1. září (čtvrtek) – první školní den ZŠ (1.A – 5.A)
2. září (pátek) – adaptační aktivity ZŠ (1.A – 5.A)
7. září (čtvrtek) – první školní den GYM + ZŠ (6.A – 7.A)
14. – 16. září (středa – pátek) – Adaptační pobyt v Březové (prima & 6.A)
21. září (středa) – Pedagogická rada
22. září (čtvrtek) – Třídní schůzky: pro I.A – V.A od 15:00 a pro VI.A a primu od 16:00
28. září (středa) – svatý Václav
26. října – 27. října (středa – čtvrtek) – Podzimní prázdniny
28. října (pátek) – Den vzniku samostatného Československa
2. listopadu (středa) – Pedagogická rada
2. listopadu (středa) – Třídní schůzky pro všechny třídy ZŠ i GYM (od 16:00)
17. listopadu (čtvrtek) – Den boje za svobodu a demokracii
23. prosince 2022 – 2. ledna 2023 (pátek – pondělí) – vánoční prázdniny
11. ledna (středa) – Pedagogická rada
11. ledna (středa) – Třídní schůzky pro I.A – V.A od 15:00 – prezenčně ve škole
11. ledna (středa) – Třídní schůzky pro VI.A, VII.A a třídy GYM od 16:00 – konzultační odpoledne
31. ledna (úterý) – vydání pololetních vysvědčení
3. února (pátek) – pololetní prázdniny

organizace školního roku 2022/23 - 2. pololetí

27. února – 5. března (pondělí – pátek) – jarní prázdniny
3. – 5. dubna (pondělí – středa) – maturity – písemné práce z jazyků
6. – 10. dubna (čtvrtek – pondělí) – velikonoční prázdniny
13. dubna (čtvrtek) – JPZ pro 4-letý obor GYM
17. – 18. dubna (pondělí – úterý) – JPZ pro 6-letý a 8-letý obor GYM
19. dubna (středa) – Pedagogická rada
19. dubna (středa) – Třídní schůzky pro všechny třídy ZŠ i GYM (od 16:00)
1. května (pondělí) – svátek práce
2. – 5. května (úterý – pátek) – maturity – didaktické testy
8. května (pondělí) – Den vítězství
10. – 11. května (středa – čtvrtek) – náhradní termíny JPZ
22. – 24. května (pondělí – středa) – maturity – ústí zkoušky
23. května (úterý) – zeměpisný program ,,Tanzánie – divoké srdce Afriky“ (celý nižší GYM, 6.A, 7.A)
12. – 16. června (pondělí – pátek) – zahraniční exkurze, přibližný termín
19. – 27. června (pondělí – úterý) – projektové dny
21. června (středa) – Pedagogická rada
28. června (středa) – sportovní den pro nižší GYM
29. června (čtvrtek) – sportovní den pro vyšší GYM
30. června (pátek) – vydání vysvědčení a ukončení školního roku
31. června – 3. září (sobota – neděle) – letní prázdniny
4. září (pondělí) – první školní den a nástup do školního roku 2023/24