SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Vloženo: 15. září 2017
Napsal(a): Mgr. Markéta Švadlenová


V pondělí dne 4. 9. 2017 jsme vstupovali všichni do školy se smíšenými pocity. Uvědomili jsme si ten předěl mezi krásnými letními dny a podzimem, mezi dovolenou a prázdninami a novými povinnostmi, ale nakonec vše překryla radost ze setkání se všemi ročníky studentů i studentek a hlavně s nově nastupujícími – s primou, 1. ročníkem TSG i 1. třídou ZŠ. Ze všech tváří na nás koukala radost i zvědavost – jaké to tu bude?

A my – vedení školy i pedagogický kolektiv - jsme věděli, že během prázdnin jsme jenom neodpočívali, ale že jsme se postarali o mnoho nových zlepšení.

Takže: stará dosluhující šatna s oprýskanými skříňkami je pryč – místo ní je zařízena nová, jak pro ZŠ, tak pro gymnázium. I první ročník mohl vstoupit do úplně nové třídy, kterou jsme vybudovali a zařizovali během srpna. Všechny třídy se tak skvěly čistotou a novou úpravou.

A nejnovější zpráva nás čekala v prvních zářijových dnech › byl nám přidělen grant na přístavbu vedlejší budovy školy, který se začne uskutečňovat v 2. polovině školního roku 2017/2018.

Teď už se jen těšíme opět na nové výkony při vyučování i při soutěžích i olympiádách a doufáme, že naše škola poskytne všem vlídné, ale podnětné prostředí.© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.