LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

Železná Ruda - leden 2018
Hochficht - únor 2018
Více informací >

NAPIŠ A VYHRAJ

Zapojte se do soutěže
a vyhrajte léto v USA!
Více informací >

ADVENTNÍ DRÁŽĎANY

Prožijte s námi kouzlo Vánoc.
Více informací >

PŘÍPRAVNÉ KURZY

I v letošním školním roce
nabízíme
přípravné kurzy.
Více informací >

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVKA

Máte doma předškoláka?
Nabízíme od října 2017
předškolní přípravku.
Více informací >

ÚSPĚCHY NAŠICH STUDENTŮ - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo)
15. dubna 2016
19.Mašková Kristýnasexta

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (okresní kolo)
13. dubna 2016
9.Bílá Klárakvarta

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE (krajské kolo)
11. dubna 2016
8.Mušálková Markétasexta

MINERALOGICKO-GEOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo) - kategorie A starší žáci
11. dubna 2016
1.Bílá Klárakvarta

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo)
1. dubna 2016
7.Vondrášková Terezaseptima

OLYMPIÁDA VE FRANCOUZSKÉM JAZYCE (krajské kolo)
16. března 2016
7.Kubecová Hanakvinta

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo)
15. března 2016
13.Škopan Viktorseptima

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie III. A (krajské kolo)
3. března 2016
1.Škopan Viktorseptima

TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE ZA ROK 2015 - kategorie humanitní
9. února 2016
3.Milichovský Petrkvinta

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie D (okresní kolo)
23. února 2016
1.Škopan Viktorseptima
4.Vondrášková Terezaseptima
6.Mendel Dušanseptima

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie C (okresní kolo)
23. února 2016
8.Bílá Klárakvarta

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
11. února 2016
2.Vondrášková Terezaseptima
10. - 11.Kropík Šimonkvinta

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie II. B (okresní kolo)
9. února 2016
4.Vlčková Veronikakvarta
6.Učik Richardkvarta

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie I. B (okresní kolo)
9. února 2016
3.Janouch Igorsekunda

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie II. (okresní kolo)
5. února 2016
2.Mušálková Markétasexta
4. - 7.Mašková Kristýnasexta

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie I. (okresní kolo)
4. února 2016
18. - 20.Štorchová Terezakvarta
37. - 38.Vlčková Veronikakvarta

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
2. února 2016
2.Škopan Viktorseptima
3.Milichovský Petrkvinta

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie I. A a II. A (okresní kolo)
1. února 2016
5.Janouch Igorsekunda
7.Hejná Petrasekunda

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - okresní kolo
25. ledna 2016
12.Bílá Klárakvarta

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.