V rámci akce
„Evropský koncil mládeže“
nás navštíví
studenti ze Škofja Loky
a studenti z Kostnice.

PŘÍPRAVNÉ KURZY

I v letošním školním roce
nabízíme
přípravné kurzy.
Více informací >

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVKA

Máte doma předškoláka?
Nabízíme od října 2017
předškolní přípravku.
Více informací >

ÚSPĚCHY NAŠICH STUDENTŮ - ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

1. ročník Mineralogicko-geologické olympiády - kategorie A (starší žáci)
20. dubna 2015
3.Bílá Kláratercie

Krajské kolo biologické olympiády SŠ– kategorie B
10. dubna 2015
6.Vondrášková Terezasexta
12.Mašková Kristýnakvinta

Krajské kolo olympiády z českého jazyka SŠ– kategorie II
9. dubna 2015
11.Mušálková Markétakvinta
17.Gereová Michaelaseptima

Krajské kolo olympiády ve francouzském jazyce – kategorie B2
25. března 2015
8.Gereová Michaelaseptima
10.Bělohlavová Kateřinaseptima

Jihočeský zvonek - regionální kolo pěvecké soutěže
18. března 2015
stříbrné pásmo
II. kategorie sólo
Kejvalová Terezasekunda
stříbrné pásmo
II. kategorie sólo
Kulhavá Marieprima

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce – II. B
12. března 2015
5.Milichovský Václav3. ročník

Krajské kolo olympiády v německém jazyce – ZŠ,G
10. března 2015
4.Škopan Viktorsexta

Krajské kolo olympiády v německém jazyce – kategorie II. C
9. března 2015
3.Voigt Danielkvarta

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
19. února 2015
6.Vondrášková Terezasexta
8.Habartová Romanaseptima

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie II. B (okresní kolo)
18. února 2015
1.Milichovský Petrkvarta
3.Kropík Šimonkvarta

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie I. B (okresní kolo)
18. února 2015
2.Maršíková Anna Mariesekunda
3.Váchová Šárkaprima

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie D (okresní kolo)
17. února 2015
5.Vondrášková Terezasexta
7.Škopan Viktorsexta

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie C (okresní kolo)
17. února 2015
11.Bílá Kláratercie

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie II. (okresní kolo)
6. února 2015
1.Mušálková Markétakvinta
2.Gereová Michaelaseptima

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie I. (okresní kolo)
5. února 2015
8. - 10.Macková Kateřinakvarta
16. - 20.Bílá Kláratercie

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
4. února 2015
1.Škopan Viktorsexta
7.Vránová Gabrielaseptima

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - okresní kolo
20. ledna 2015
14.Bílá Kláratercie
16.Bělohlavová Andreakvarta
25.Plaček Jantercie

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.