ÚŘEDNÍ HODINY
O PRÁZDNINÁCH

7. 7. 2017 není úřední den!
Více informací>

LETNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA PRO DĚTI

1. 8. - 2. 8. 2017 (úterý - středa)
Od 8.00 do 12.00 hodin
Cena kurzu je Kč 160,- (Kč 20,-/hod.)

Přihlášky přijímáme do 31. 7. 2017
na tel. 381282830
nebo e-mailem: sekret@tabsg.cz.

LETNÍ INTERAKTIVNÍ KURZ AJ

31. 7. - 4. 8. 2017 (pondělí - pátek)
Od 8.00 do 12.00 hodin
Cena kurzu je Kč 800,- (Kč 40,-/hod.)

Přihlášky přijímáme do 28. 7. 2017
na tel. 381282830
nebo e-mailem: sekret@tabsg.cz.

AŽ DO 31. SRPNA 2017
JE MOŽNO PRŮBĚŽNĚ
PODAT PŘIHLÁŠKU
DO NÁSLEDNÉHO KOLA
PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Více informací >

ÚSPĚCHY NAŠICH STUDENTŮ - ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE (krajské kolo)
4. dubna 2017
8.Mušálková Markétaseptima

MINERALOGICKO-GEOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo)
- kategorie A střední školy
3. dubna 2017
3.Bílá Klára1. ročník

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
16. února 2017
7.Mušálková Markétaseptima
10.Kropík Šimonsexta

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie I. B
(okresní kolo)
14. února 2017
1.Doležal Josefsekunda

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - kategorie II. B
(okresní kolo)
14. února 2017
4.Janouch Igortercie
5.Hejná Petratercie

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie III. A (okresní kolo)
9. února 2017
3.Milichovský Petrsexta
6.Kropík Šimonsexta

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE - kategorie I. B
(okresní kolo)
7. února 2017
1.Doležal Josefsekunda

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie II. (okresní kolo)
2. února 2017
1.Mušálková Markétaseptima
12.Štorchová Terezakvinta

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - kategorie I. (okresní kolo)
1. února 2017
5. - 8.Váchová Šárkatercie
22. - 27.Šafrová Nelasekunda

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie A (okresní kolo)
21. února 2017
26.Ondrová Lydie Marieprima

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie B (okresní kolo)
21. února 2017
5.Doležal Josefsekunda

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - kategorie D (okresní kolo)
21. února 2017
5.Škopan Viktoroktáva
6.Bílá Klára1. ročník
9.Milichovský Petrsexta

TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE ZA ROK 2016 - kategorie humanitní
14. února 2017
2.Vondrášková Terezaoktáva
3.Škopan Viktoroktáva
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - okresní kolo
17. ledna 2017
17.Studenovský Tomáškvarta
22. - 23.Doležal Josefsekunda

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.