KOUČINK

Vloženo: 30. října 2014

Ve středu 22. 10. 2014 dostali studenti semináře ze společenských věd šanci seznámit se s populární metodou seberůstu a osobního poradenství – koučováním.

Studenty navštívila koučka Mgr. Charlotte Benátská a společně se pak probírali možnostmi, které koučink člověku nabízí. Studenti zjistili, že díky koučovi osobního rozvoje se mohou zbavit problémů, které je už léta tíží, a to rychle a účinně. S koučem totiž každý sám objevuje jádro svých potíží a zároveň i najde pro sebe to nejlepší řešení, jakož i sílu jej uskutečnit. Může jít o správné rozhodnutí kam jít studovat, kudy se nasměrovat, jak se zbavit stresujících úzkostí, strachů, vnitřních omezení, jak lépe vycházet s rodiči, partnery, přáteli, jak zlikvidovat některé opakující se zdravotní potíže a plno jiných věcí.

V praxi si koučování vyzkoušela studentka Katka, a její reakce?

„Rozhovor s koučkou byl pro mě zajímavou zkušeností… myslím, že je určený pro každého, kdo chce pracovat se svým potenciálem a docílit harmonie ve svém životě.“

Katce mnozí její spolužáci záviděli, protože zájemců o vyzkoušení této metody bylo mnohem více. Podstatné ale je hlavně to, že všichni pochopili, že změnit na svém současném stavu se dá lecos, stačí jen chtít, hledat a nebát se využít možností, které dnešní svět nabízí.
A kdoví, zda se mezi nimi nenajde i další budoucí kouč?!© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.