TSG A ZŠ HLEDÁ HUDEBNÍ TALENT

Vloženo: 13. prosince 2017
Napsal(a): Mgr. Martina Švadlenová


V pátek 1. prosince ve 12:30 proběhl již 2. ročník soutěže TSG hledá hudební talent. Tak jako v loňském roce se soutěžilo ve dvou kategoriích. V první kategorii to byli studenti primy až oktávy, v mladší kategorii se představili žáci prvního až třetího ročníku ZŠ. Celkem bylo předvedeno 18 hudebních čísel a vystoupilo 28 studentů.

Vítězem 1. kategorie studentů z primy až oktávy se stal Štěpán Štenc, který si vybral kytarovou baladu z legendárního filmu Pulp Fiction. Druhé místo obsadila Adéla Vaňková, která na klavír zahrála a zazpívala píseň Holubí dům. Na třetím místě se umístila děvčata ze sekundy - Lýdie Ondrová, Veronika Zdeňková, Lucie a Barbora Jedličková se svým scénickým tancem.

V mladší kategorii žáků 1. až 3. tříd zvítězil Štěpán Sova z 2. ročníku. Na klavír zahrál Ódu na radost a Bouři. Na druhém místě byla Adéla Matoušková (2.roč.) s písní Babičko, nauč mě charleston a 3. místo obsadil prvňáček Petr Hybner, který na klavír zahrál Rolničky.

Na památku si všichni soutěžící odnesli pamětní listy, vítězové čerstvě upečený houslový klíč a poukázku do knihkupectví.

Ráda bych poděkovala odborné porotě, do které zasedla Mgr. Markéta Švadlenová a Mgr. Iva Stradová, dále Mgr. Jarmile Lambertové, která se studenty připravila nádherné a originální pamětní listy. Samozřejmě velké dík patří soutěžícím! Budeme se těšit na Vaše vystoupení zase za rok.© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.

Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. - netkatalog.cz Gymnázia - netkatalog.cz

© Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o.